KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17155167

nr 1715 5167

Bo Yson Sjöberg

(1915-1994), Sverige

Oljemålning, "Mot Strandvägen från Skeppsholmen". Signerad. Olja på pannå, 19x29 cm, yttermått inklusive ram: 22x32

Bo Yson Sjöberg, svensk målare född i Stockholm 1915, död 1994.

måndag 4 augusti 2025
kl 20:30:27

Bo Yson Sjöberg

Läs mer om Bo Yson Sjöberg