KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17155167
nr 1715 5167
Bo Yson Sjöberg
(1915-1994), Sverige
Oljemålning, "Mot Strandvägen från Skeppsholmen". Signerad. Olja på pannå, 19x29 cm, yttermått inklusive ram: 22x32
Bo Yson Sjöberg, svensk målare född i Stockholm 1915, död 1994.
måndag 4 augusti 2025
kl 20:30:27
Bo Yson Sjöberg
Läs mer om Bo Yson Sjöberg